"מרכז הלכה ומעשה" הינו מרכז העוסק בהכשרות והשתלמויות מקצועיות, אשר הוקם בשנת 2010. מראשית פעילותו המרכז מקיים השתלמויות בתחומי ידע מתפתחים, ושואף להעניק מענה בזמן אמת לחידושים המתרחשים בעולם העסקי והמשפטי, בדגש על הפן המעשי. בין פעילויות המרכז: כנסים, ימי עיון, השתלמויות עומק לרמות התמקצעות שונות וסופי שבוע

הרכזים והרכזות האקדמיים, המרצים והמרצות אשר מעבירים את ההשתלמויות וערבי העיון של המרכז, נבחרים בדקדקנות על פי שני פרמטרים עיקריים: ניסיון, ויכולת העברת החומר ועמידה מול קהל.

הרקע המקצועי המאפיין את המרצים במרכז הנו מגוון ביותר – בין המרצים ניתן למצוא עורכי דין, שופטים, שמאי מקרקעין, מהנדסים, יזמים, אדריכלים, רואי חשבון ועוד. המרצים במרכז הם מהמובילים במגזר הפרטי ומבכירי המגזר הציבורי.

המרכז פועל לקיים השתלמויות מקצועיות ברמה גבוהה, יחד עם אווירה נעימה וסביבה רגועה. לצד שמירה על רמה אקדמית גבוהה עם טובי המרצים, בנושאים חמים ועם תכנים מתחדשים ורלוונטים, המרכז שואף לספק למשתלמים גם אוירה שעושה חשק ללמוד. כיבוד מושקע ואולמות נוחים מבחינתנו חשובים לא פחות מתוכן ההרצאות, על מנת לאפשר למשתתפים להתרכז בעיקר: ללמוד, להשתלם וליישם את הידע המקצועי הנרכש.

שמנו לעצמינו למטרה להוות גוף ידע עשיר ועדכני. החומרים האקדמיים של כל השתלמות נשלחים אל המשתתפים בדואר אלקטרוני, וכן מועלים לאתר הלכה ומעשה. הנושאים הנידונים בימי העיון וההשתלמויות מקבלים התייחסות גם בעמוד הפייסבוק של המרכז ובניוזלטר חודשי המופץ לרשימת התפוצה.

המרכז מקיים מגוון שיתופי פעולה מוצלחים עם משרדי עורכי דין וגופים אקדמיים דוגמת המכון להשתלמויות עורכי דין של אוניברסיטת תל אביב ומשרד עו"ד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.

ההשתלמויות וימי העיון מתקיימים בבית התפוצות באוניברסיטת תל אביב, והכנסים מתקיימים במלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.  

למידע נוסף ולבירור אודות שיתופי פעולה צרו קשר